cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

mgr Elżbieta Leśnicka
Dyrektor i założycielka „Naszych Skarbów”
Z wykształcenia jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na kierunku – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na kierunku – Zarządzanie Oświatą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam również kurs z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Pracując w różnych placówkach oświatowych zdobywałam doświadczenie do pracy z dziećmi. Obserwując oświatę postanowiłam stworzyć dzieciom takie miejsce, które będzie dla nich przyjazne, ciepłe i pozwoli na spokojny i harmonijny rozwój. Dla mnie zawsze liczy się uśmiech i radość moich podopiecznych. Poczucie bezpieczeństwa stawiam na pierwszym miejscu. Dzisiaj patrząc w radosne i pełne ufności oczy „moich skarbów” wiem, że mi się to udało. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka i wiarą w każde z nich. Dzieci to największy skarb jaki mamy więc należy o niego dbać.
Prywatnie jestem żoną oraz mamą wspaniałej córki, która każdego dnia daje mi doświadczenie, którego nie nauczy żadna uczelnia. Fascynują mnie podróże i w wolnych chwilach wraz z rodziną uciekamy w różne regiony kraju.

mgr Teresa Godek
Wykształcenie uzyskałam na Krakowskiej Akademii na Wydziale Pedagogiki o specjalności wychowanie wczesnoszkolne z wychowaniem plastycznym oraz sztukami wizualnymi. Doświadczenie zdobyłam na praktykach zawodowych  w przedszkolu oraz w oddziałach przedszkolnych dwóch szkół podstawowych. W zawodzie pracuję już piąty rok, a w Naszych Skarbach od momentu jego założenia. Największym sukcesem jest dla mnie postęp każdego dziecka i radość jaką widzę podczas wspólnie spędzonego czasu. Swoje doświadczenie i umiejętności wciąż poszerzam biorąc udział w różnych kursach, szkoleniach doskonalenia zawodowego. W wolnych chwilach fotografuję, maluję, czytam książki.

mgr Anna Dubiel - V-ce Dyrektor

Ukończyłam studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie o specjalności Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Doświadczenie w pracy z dziećmi zdobyłam dzięki praktykom odbytym w przedszkolach oraz w szkole. W Przedszkolu Nasze Skarby pracuję od momentu jego założenia. Praca z dziećmi daje mi ogromną radość, a każdy uśmiech i sukces dziecka motywuje  do dalszego działania. Jednocześnie mam świadomość, że każdy dzień pracy z dziećmi to nowe, trudne wyzwanie. Dlatego nieustannie podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe poprzez udział w licznych kursach, szkoleniach i warsztatach. Prywatnie jestem mamą dwóch wspaniałych chłopców, z którymi spędzam aktywnie wolny czas.

mgr Karolina Podstawa

Jestem absolwentką Akademii Ignatianum w Krakowie gdzie ukończyłam studia licencjackie oraz magisterskie o specjalności wychowanie przedszkolne oraz edukacja wczesnoszkolna. Doświadczenie zawodowe zdobywałam pracując w prywatnych żłobkach i przedszkolu. W Naszych Skarbach zaczęłam pracę w październiku. Praca z dziećmi to dla mnie wyzwanie. Każdy dzień jest inny i przynosi coś zaskakującego, nowego. Ważny jest dla mnie indywidualny rozwój każdego dziecka i dbanie o to by w grupie społecznej jaką jest przedszkole czuły się jak w domu. Dbam również o własny rozwój zawodowy poprzez udział w różnego rodzaju kursach, szkoleniach i warsztatach dla nauczycieli. Prywatnie jestem fanką podróży, klasycznych samochodów i żużla.

mgr Patrycja Mączka

Ukończyłam studia licencjackie na Wydziale Pedagogiki ze specjalnością: Wychowanie Wczesnoszkolne z Wychowaniem Plastycznym na Krakowskiej Akademii im. A. Frycza-Modrzewskiego. Obecnie jestem na pierwszym roku studiów magisterskich ze specjalnością: Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna  na Krakowskiej Akademii. Doświadczenie zawodowe zdobyłam na praktykach w szkołach podstawowych oraz oddziałach przedszkolnych. W  Przedszkolu „Nasze Skarby”  pracuję drugi rok. Uwielbiam moją pracę dzięki czemu nie jest przykrym obowiązkiem  lecz wielką pasją, którą spełniam codziennie. Widząc uśmiechy i starania dzieci podczas wykonywanych prac czy zabaw jestem szczęśliwa i wiem, że znajduję się we właściwym miejscu. Cały czas podnoszę swoje kwalifikacje zawodowe uczęszczając na szkolenia, kursy czy warsztaty.
W wolnym czasie gotuję i wypiekam smaczne ciasta.

mgr Małgorzata Herbrich

Ukończyłam studia pedagogiczne na Akademii Ignatianum w Krakowie. Tytuł licencjata uzyskałam ze specjalności wychowanie przedszkolne, a tytuł magistra z edukacji wczesnoszkolnej. Doświadczenie z dziećmi zdobyłam na praktykach studenckich oraz podczas 2-letniej pracy w przedszkolu niepublicznym. W swojej pracy staram się dostosowywać metody i formy pracy do możliwości i potrzeb  rozwojowych dzieci. Praca jest dla mnie pasją i codziennym wyzwaniem. Podnoszę swoje kwalifikacje biorąc udział w różnych szkoleniach, warsztatach czy kursach. Interesuję się tematyką ekologiczną, muzyką i plastyką.