cpr certification online
cpr certification onlinecpr certification onlinecpr certification online

mgr Elżbieta Leśnicka
Dyrektor i założycielka „Naszych Skarbów”
Z wykształcenia jestem absolwentką 5-letnich studiów magisterskich na kierunku – Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna oraz studiów podyplomowych na kierunku – Zarządzanie Oświatą na Uniwersytecie Pedagogicznym w Krakowie. Ukończyłam również kurs z Wczesnego Wspomagania Rozwoju Dziecka. Pracując w różnych placówkach oświatowych zdobywałam doświadczenie do pracy z dziećmi. Obserwując oświatę postanowiłam stworzyć dzieciom takie miejsce, które będzie dla nich przyjazne, ciepłe i pozwoli na spokojny i harmonijny rozwój. Dla mnie zawsze liczy się uśmiech i radość moich podopiecznych. Poczucie bezpieczeństwa stawiam na pierwszym miejscu. Dzisiaj patrząc w radosne i pełne ufności oczy „moich skarbów” wiem, że mi się to udało. W swojej pracy kieruję się przede wszystkim miłością do dziecka i wiarą w każde z nich. Dzieci to największy skarb jaki mamy więc należy o niego dbać.
Prywatnie jestem żoną oraz mamą wspaniałej córki, która każdego dnia daje mi doświadczenie, którego nie nauczy żadna uczelnia. Fascynują mnie podróże i w wolnych chwilach wraz z rodziną uciekamy w różne regiony kraju.

mgr Anna Pełka – V-ce Dyrektor

Ukończyłam studia na Wydziale Stosunków Międzynarodowych - kierunek Amerykanistyka na Krakowskiej Akademii. Z przedszkolem związana jestem od 2012 r. Doświadczenie w kierowaniu zespołem zdobyłam w międzynarodowych korporacjach, które umożliwiły mi kontakt i współpracę z ludźmi z całego świata, poznania perspektyw oraz nauki słuchania tak bardzo potrzebnego na co dzień we współpracy z Rodzicami, Zespołem, a co najważniejsze z naszymi dziećmi. Wyznaczanie coraz to nowych celów i wspieranie moich koleżanek w codziennej pracy to moja największa motywacja i satysfakcja z codziennego dnia pracy. Jako szczęśliwa mama na co dzień staram się łączyć tą wiedzę oraz zdobyte umiejętności współtworząc najlepsze miejsce dla Naszych pociech - Przedszkole „Nasze Skarby”!

 mgr Kinga Lipień - nauczyciel

Jestem absolwentką studiów licencjackich na Wydziale Pedagogicznym Akademii Ignatianum w Krakowie o specjalności Wychowanie Przedszkolne i Edukacja Wczesnoszkolna oraz magisterskich o specjalności Pedagogika Szkolna z Terapią Pedagogiczną. Udział w specjalnym projekcie pedagogicznym umożliwił mi nabycie wielokierunkowego doświadczenia w pracy z dziećmi, między innymi poprzez praktyki realizowane w przedszkolach, szkołach podstawowych, gimnazjalnych, domach dziecka, świetlicach socjoterapeutycznych oraz poradni psychologiczno-pedagogicznej. 
W Przedszkolu Nasze Skarby – Oddział nr 1 pracuję od momentu jego założenia. Dzieci są moją pasją, a każdy dzień spędzony w pracy przynosi mi mnóstwo radości i satysfakcji. Staram się być dla wychowanków nie tylko nauczycielem, ale także partnerem i przyjacielem, z którym każdego dnia odkrywają świat i przeżywają niesamowite przygody. Każde dziecko jest inne, wyjątkowe i niepowtarzalne dlatego niezwykle istotne jest dla mnie poznanie wychowanków i ukierunkowanie pracy na ich indywidualne potrzeby. W przedszkolu staram się  stworzyć przyjazną atmosferę, pamiętając o tym że dzieciństwo to czas najpiękniejszych wspomnień. Stale podnoszę swoje kompetencje zawodowe poprzez udział w różnych formach doskonalenia zawodowego.  W obszarze moich zainteresowań szczególne miejsce zajmuje haftowanie, taniec i śpiew góralski, edukacja regionalna oraz sensoplastyka.

mgr Aneta Boczar  - nauczyciel

Ukończyłam studia licencjackie na kierunku Filologia polska z logopedią, a także studia magisterskie na Wydziale Pedagogicznym Uniwersytetu Pedagogicznego w Krakowie na kierunku Pedagogika Przedszkolna i Wczesnoszkolna. Moje doświadczenie w pracy z dziećmi jest wynikiem odbycia licznych praktyk w szkole oraz przedszkolu, a także pracy
w żłobku. Praca w przedszkolu jest moją pasją, a nowe umiejętności i sukcesy moich podopiecznych napawają mnie dumą. Pragnę być jak najlepszym nauczycielem, dlatego też podnoszę swoje kwalifikacje poprzez udział w różnych formach doskonalenia zawodowego. Prywatnie jestem bardzo rodzinną osobą, która uwielbia spędzać czas w gronie najbliższych na łonie natury.